Кошик
18 відгуків
Встигніть придбати акційні товари!АКЦІЯ
МЕБЛІ для діток
+380500741813
+380500741813
+380
50
074-18-13
+380
93
802-55-05
+380
98
204-98-02

«Коледж». Нова сучасна серія меблів для юнаків та дівчат. Просто, зручно, красиво, комфортно, так можна сказати про нові меблі.
      Фасади виконані з плити з подальшою акриловою лаковкою, яка наноситься тільки на кольорові фасади. Лак може бути в глянцевому і матовому виконанні. Цікава комбінація фасадів і добре підібрана кольорова  гамма, роблять кімнату затишною, створюють спокійну атмосферу.
        Неординарне рішення практичного стола-тумби, який виконує кілька функцій і виглядає красиво, стильно. Цікаво виглядає ліжко, з м'яким узголів'ям зі шкірозамінника і ящиком всередині. Дно ліжка піднімається за допомогою газових підйомних механізмів. Підстава і стільниця в меблів виконані з ДСП товщиною 22мм, що надає обсяг і «твоє житло» виглядає багато і елегантно. Всі меблі виконані на квадратних ніжках ― «лапках», що надає інтер'єру будь-якої кімнати свою родзинку.
      При виготовленні ящиків використовуються тандеми, які забезпечують безшумне плавне відкривання-закривання. Для дверей використовуються завіси з блюмовшінамі (плавне відкривання-закривання).
            Безсумнівно високу якість. ДСП класу Е1, кромка ПВХ, фурнітура Blum, яка вироблена австрійською компанією і має багаторічну гарантію.   

Оформлення дитячої кімнати можна підібрати  з елементів меблів ―колекція " Коледж"

Безкоштовно  при замовленні ми надаємо-

Проект по розмірам кімнати  замовника (PRO100).
Візуалізація  меблів і погодження картинки  з замовником.
Погодження специфікації фурнітури та вибір малюнків фасаду.

До ліжка також вибираємо  МАТРАЦ   і  ПОСТІЛЬ

Коледж

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2