Кошик
18 отзыва
Встигніть придбати акційні товари!АКЦІЯ
МЕБЛІ для діток
+380500741813
+380500741813
+380500741813
+380938025505
+380982049802

При виготовленні цих меблів ми твердо дотримуємося наступних правил :

Дотримання особливих вимог до надійності і довготривалості експлуатації наших виробів (зокрема , використання протиударною кромки ПВХ ( 2 мм) , а також якісної фурнітури і комплектуючих для протистояння підвищеному навантаженні , характерною для дитячих установ) .

Абсолютна відповідність вимогам ГОСТ 16371-93 ( «Меблі . Загальні технічні умови») , а також ГОСТ 26682-85 ( «Меблі для дошкільних установ »).

Використання виключно екологічно безпечних , сертифікованих СЕС матеріалів ( ламінована ДСП, фурнітура, комплектуючі ). Контроль відсутності гострих кутів у місцях підвищеної небезпеки.

Дотримання вимог до ергономічності виробів , їх зручності в експлуатації .

Чимале значення для нас має також зовнішній вигляд виробів . Унікальний авторський дизайн, що створює дивовижну казкову атмосферу , не залишає байдужими ні дітей , ні дорослих . Грамотно розставлені акценти інтер'єру в дитячому просторі стають базою для гармонійного естетичного виховання дітей. Казкові елементи меблів сприяють розвитку фантазії малюків , допомагають їм у простій ігровій формі пізнавати навколишній світ , а тому становлять особливу цінність для дошкільних закладів.

Особливості меблів для дитячих установ.

Каркас виробів виготовляється з ЛДСП ( 16 мм) , що робить меблі дитсадків міцними, надійними, довговічними та стійними до зносу , гарантуючи тривалість їх використання. Безпека експлуатації цих меблів забезпечується, зокрема, скругленням гострих кутів у місцях, доступних дитині . Всі деталі виробів - цельнорізні, що забезпечує їх добротність. Обклеювання всіх доступних малюкові торців кромкою ПВХ також робить меблі безпечною для використання в дитячих установах.

Надійність, а також зовнішня естетичність виробів цієї серії забезпечується також потайними кріпленнями , за допомогою яких виконується складання. Завдяки цьому вироби витримують багатократний монтаж і демонтаж , що дає їм додатковий запас міцності і забезпечує також високу якість продукції.

Дитсадок

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 3