Кошик
18 відгуків
Встигніть придбати акційні товари!АКЦІЯ
МЕБЛІ для діток
+380500741813
+380500741813
+380
50
074-18-13
+380
93
802-55-05
+380
98
204-98-02

Одним з найнеобхідніших елементів дитячої кімнати, є тумбочка дитяча. Навчити дитину організовано зберігати свої речі, досить просто - необхідно купити йому дитячу тумбочку. Це ідеальне місце для зберігання всіх потрібних дитині речей - від олівців, фломастерів та інших канцелярських приналежностей, до книг та іграшок.
 

Різноманітність моделей дитячих тумбочок, дуже величезна і вибір їх не так то і простий. Вони можуть мати як звичайну стандартну конструкцію, так і бути самих незвичайних форм. Тумбочка дитяча зазвичай сама схожа на велику іграшку - їх прикрашають в яскраві кольори, надають їм форму будиночка, машинки, декор яскравими зображеннями звірів чи героїв мультфільмів. Вона може служити і будиночком для ляльок, і стоянкою для машинок. Так само часто комбінується з ліжечком або пеленальним столиком. У такій тумбочці зручно зберігати такі речі як чисті пелюшки, памперси, присипку, соски. Головне, зробити правильний вибір.
 

Дитяча тумбочка повинна обов'язково виготовлятися з екологічно чистих матеріалів, які не виділяють в повітря токсинів і шкідливих речовин, матеріалів. При виготовленні застосовуються і такі матеріали як ламінований ДСП, МДФ і пластмаса. Тумбочки дитячі з пластмаси - найбезпечніші, оскільки вони легкі і не мають гострих кутів. Купуючи тумбочку дитячу, залучайте до її вибору дитину, тоді ви точно підберете таку тумбочку, користуватися якою вашій дитині буде легко, просто і приємно.

Тумби

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 6