Кошик
18 відгуків
Встигніть придбати акційні товари!АКЦІЯ
МЕБЛІ для діток
+380500741813
+380500741813
+380
50
074-18-13
+380
93
802-55-05
+380
98
204-98-02

Оздоблення Шеббі Шик (англ. Shabby chic, «потертий лиск») являє собою складну художню обробку деталей меблів серії «Прованс», яка проводиться декораторами вручну. Кожний новий виріб неповторний, і не схожий на попередні.
 

 

 

 

Шеббі Шик Прованс

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

В процесі декорування на деталі наноситься кілька шарів фарби і мінімум чотири шари лаку. Проводиться художнє зістарювання пофарбованої поверхні. Всі лаки та фарби мають водну основу, що дозволяє безпечно застосовувати їх в дитячій кімнаті.
 
У формуванні декоративного оздоблення Шеббі Шик бере участь два кольори: колір підстави (колір заготовки) та колір забарвлення. При зістарюванні колір підстави проступає через фарбу в обраних місцях, створюючи гармонійний малюнок, який формує декоратор. У серійній пропозиції використовується колір підстави «Венге» з текстурою та класичний білий колір.

Додатково деталі з обробкою Шеббі Шик можуть декоруватися малюнками, нанесеними вручну за допомогою імплантації зображення (різновид техніки «Декупаж»).

Малюнки наносяться вибірково на вироби, формуючи акцент - родзинку вироби. Зображення захищено додатковими покриттями шовковисто-матового лаку.

Вимоги по догляду за фасадами (виробу)


Фасади (виробу), декоровані в техніці "Шеббі Шик", міцні і надійні в експлуатації. Але все ж вимагають особливого догляду, як будь-який виріб, створений вручну. Не можна витирати і мити поверхні мокрою ганчіркою. Не можна застосовувати агресивні та абразивні чистячі засоби, і засоби, що містять ацетон або спирт. Це може привести до пошкодження захисного лакового шару. Можна використовувати воскові меблеві поліролі та суху або трохи вологу серветку.