Кошик
18 відгуків
Встигніть придбати акційні товари!АКЦІЯ
МЕБЛІ для діток
+380500741813
+380500741813
+380
50
074-18-13
+380
93
802-55-05
+380
98
204-98-02
Як обрати меблі в дитячий садок

Як обрати меблі в дитячий садок

Як обрати меблі в дитячий садок

08.11.17

Однією з відповідальних задач для батьків є облаштування групи у дитячому садку. Оскільки малюки проводять в дитячому садку дуже багато часу, то і обстановка для них підбирається з урахуванням їх вікових особливостей.  Меблі повинні мати не тільки привабливий зовнішній вигляд, але також бути безпечними, практичними і надійними. Дуже важливо, щоб матеріали, з яких виготовлені меблі, були екологічними і міцними. У нас Ви зможете купити різні меблі в дошкільний заклад. Це можуть бути столи із стільцями, шафки, ліжка, ігрові комплекти, стелажі. Головне, щоб меблі викликали у малюків позитивні емоції, зручність і затишок. Діткам подобаються незвичайні форми, яскраве оформлення та інші елементи декору, і в нас є саме такі меблі https://malysha.prom.ua/g21770544-ditsadok. 

Безпека - один з основоположних принципів при виборі товарів, призначених для малюків. Тому при виробництві ліжечок та зон, столиків і шафок, з якими протягом дня буде контактувати дитина, допускається використання тільки якісних і екологічно чистих матеріалів. Найбільш часто використовують масив дуба, бука, сосни. Але виконані з натуральних матеріалів вироби мають один недолік - високу вартість, і частіше використовуються в приватних дошкільних установах. А звичайні садочки користуються більш дешевими матеріалами: ДСП та МДФ. Незважаючи на невисоку вартість, вони не поступаються по міцності виробам з масиву.

Вибираючи меблі для садка, враховують не тільки якість і безпеку матеріалів, з яких вона виготовлена, а й особливості її конструкції:
Рекомендується для занять використовувати парти з регульованою похилою кришкою. У комплекті має бути стілець, відповідний одній групі зростання зі столом.
Шафки для одягу виготовляються з поличками для шапочок і взуття, а також з гачками для верхнього одягу.
Ліжечка вибирають відповідно до зростання дітей. Для малюків віком до 3-х років їх довжина становить 120 см, для вихованців середніх і старших груп - 140 см. Висота від підлоги допускається в межах від 30 до 50 см.

Меблі повинні володіти такими якостями:
- зносостійкість;
- безпека;
- функціональність;
- відповідність росту малюків;
- відсутність гострих кутів і деталей.

Вибираючи меблі для дитячого садку, необхідно враховувати і такі нюанси, як:
- акуратність проклейки швів;
- наявність ручок і зручність їх використання малюками;
- стійкість конструкції;
- правильність установки фурнітури;

Для нас важливо догодити кожному покупцеві, тому в нас якісні і економічні меблі для дитячих садків. Важливе значення для нас має комфорт і настрій дитини, тому ми намагаємося максимально його створити. Наші фахівці допоможуть Вам придбати те, що потрібно. Ми продаємо тільки якісний і надійний товар, який зацікавить кожного клієнта!

Попередні статті