Кошик
18 відгуків
Встигніть придбати акційні товари!АКЦІЯ
МЕБЛІ для діток
+380500741813
+380500741813
+380
50
074-18-13
+380
93
802-55-05
+380
98
204-98-02
Меблі для дитячої кімнати

Меблі для дитячої кімнати

Меблі для дитячої кімнати
Які критерії для вибору дитячих меблів Ви знаєте? Як обставити дитячу кімнату щоб вона була зручна,щоб залишався вільний простір для дитини і водночас була вмістка та подобалася дитині? Читайте у цій статті.

04.05.17

Дитяча кімната - це чарівний і казковий світ, в якому дитина буде рости і розвиватися. Тому, інтер'єр і обстановка в кімнаті дитини повинні бути продумані до дрібниць. Дитина повинна відчувати себе затишно і комфортно в своєму особистому просторі. Крім цього, дитяча кімната виконує непрості завдання, так як вона одночасно виконує функції спальні, вбиральні та ігрової кімнати, а також приміщення, де можна буде в спокійній обстановці робити уроки. Батьки зобов'язані подбати про те, щоб дитяча кімната була обладнана всім необхідним для дитини, була функціональна і виглядала естетично.

Критерії для вибору дитячих меблів:

- Безпека. При правильному поводженні предмети меблів і їх елементи не здатні завдати шкоди здоров'ю дитини та її батьків. Матеріали, з яких виготовлені меблі, не виділяють токсичних речовин і не схильні до легкого загоряння, плавлення і т.д .;

- Надійність. Всі елементи і фурнітура відповідають необхідним експлуатаційним нормам і вимогам, надійно закріплені, мають запас міцності і довговічності;

- Ергономічність. Кожен елемент меблювання виконує певні функції, спрямовані на задоволення потреб дитини та батьків;

- Естетична привабливість. Дизайн меблів для дитячої кімнати сприяє розвитку фантазії, налаштовує на гру чи навчання, сприяє гармонійному розвитку особистості, подобається дитині і батькам.

Види меблів для дитячої кімнати:

Серед предметів, які використовуються у меблюванні дитячої кімнати, можна виділити 4 основних категорії:

- корпусні меблі;

- меблі, що трансформуються;

- м'які меблі;

- ігрова меблі.

При цьому мінімальний необхідний набір меблів для дитячої виглядає так:

- меблі для відпочинку і сну (люльки, ліжечка, ліжка і т.д.);

- меблі для зберігання особистих речей та іграшок (шафи,стелажі, комоди, полички і т.д.);

- меблі для організації робочого місця (столи, стільці, крісла).

Важливим параметром є відповідність меблів ростовим параметрам дитини. Наприклад: для дитини двох років столик повинен мати висоту 42 — 44 см, а стільчик відповідно 22 — 24, для чотирирічки вже підійде стіл 48 см, стільчик ж буде висотою — 28 см. Звичайно необхідно враховувати індивідуальні особливості кожної дитини.

Для маленької дитини варто враховувати ігровий простір. Наприклад: столик на якому дитина зможе малювати, ліпити. Стелажі для іграшок, на які дитина буде складати свої іграшки.

Для дитини шкільного віку важливо грамотно обладнати місце для занять. Письмовий і комп’ютерний стіл можна поєднати в одному, розробивши певну концепцію дизайну. Стіл обов’язково повинен бути ергономічним і зручним для дитини. А також відповідати за ростовими показниками.

Освітлення має бути зліва для правші, і навпаки відповідно.

Перед тим, як купити меблі в дитячу, попросіть дитину висунути ящики, відкрити дверцята, дістати до полиць. Все це у дитини повинно легко виходити, адже тоді чадо буде відчувати себе справжнім господарем своїх володінь і зможе діставати необхідні йому речі, іграшки та одяг без допомоги дорослих. Обов'язково враховуйте думку своєї дитини, і купуйте якісні меблі у нас!