Кошик
18 відгуків
Встигніть придбати акційні товари!АКЦІЯ
МЕБЛІ для діток
+380500741813
+380500741813
+380
50
074-18-13
+380
93
802-55-05
+380
98
204-98-02
Як вибрати ліжечко для дитини

Як вибрати ліжечко для дитини

Як вибрати ліжечко для дитини

26.02.17

Для дітей ми звикли вибирати все найкраще: кращі продукти, кращий одяг, кращі іграшки, кращі книжки. Цей же принцип повинен стосуватися і меблів, яка планується розміститися в дитячій кімнаті. Особливо ретельно потрібно підійти до покупки дитячого ліжка, так як від її якості і комфортності в більшій мірі залежить сон дитини, а значить і його здоров'я.
 
Ідеально, якщо ліжечко буде зроблене з натурального дерева.  Крім того, натуральне дерево має приємний запах і несе в собі особливу енергетику, що сприяє міцному і здоровому сну. Допускається і наявність деталей з МДФ, пластику або металу, проте їх кількість повинна бути мінімізовано, і вони ні в якому разі не повинні бути небезпечними для дитини.

Деталі ліжечка повинні бути дуже міцно з'єднані і щільно підігнані між собою - щоб не завдати дитині травми (дитина може засунути палець між деталями конструкції і пошкодити його), металеві деталі - шурупи, гвинтики - повинні бути «втоплені» в дерев'яній частині і закріплені заглушками.

Найбільш практичне ліжечко - те, у якого регулюється висота дна. Поки малюк ще крихітний, мамі зручніше буде нахилятися до нього, якщо дно піднято досить високо, і відстань від бортиків до дна - невелика. Для дитини, що підросла це може бути небезпечно, тому для неї дно ліжечка опускається нижче. Коли малюк буде стояти, він не зможе перехилитися через бильце і випасти з ліжка.

Бортик, що опускається або знімний бортик ліжечка може бути зручний, якщо ви плануєте, що дитина буде спати в цьому ліжку кілька років. Коли дитина підросте бортик можна буде зовсім опустити або просто зняти, перетворивши ліжечко в звичайне дитяче спальне місце. Поки дитина мала, такий бортик може бути зручний, якщо ви не хочете класти малюка з собою в ліжко, але тим не менш, бажаєте, щоб вночі він був поруч - тоді його ліжечко можна приставити до вашого впритул і спати поблизу.

Матрацик повинен максимально відповідати розмірам ліжечка. Ідеально, якщо матрацик наповнений натуральними матеріалами - кокосовою стружкою або водоростями, вони гіпоалергенні і формують поверхню, найбільш фізіологічну для незміцнілого хребта малюка. Матрац не повинен бути занадто м'яким. Подушки не повинно бути взагалі!

Саме ці критерії повинні бути основними при виборі ліжечка для своєї дитини.

Ось такі чудові ліжечка Ви можете придбати в нас http://malysha.prom.ua/g12592854-lzhechka, а також матрас http://malysha.prom.ua/g13896845-matrasi.